خسرو شریف نیا
درباره من
خسرو شریف نیا
خسرو شریف نیا

اینجا وبلاگ شخصی خسرو شریف نیا (من) است . درسال ۶۸ به دنیا آمدم.

در دوران دبستان کمی بسکتبال بازی کردم، کمی فوتبال و عضو گروه سرود مدرسه هم بودم. شاگرد خیلی زرنگی نبودم در عین حال که خیلی هم تنبل و خنگ نبودم.

در سال آخر دبیرستان  و همچنین پیش دانشگاهی دغدغه اصلی من فوتبال بود و فوتبال و فوتبال. صبح تمرین می کردم، عصر تمرین می کردم و آخر شب نیز هم. زمین خاکی، آسفالت، چمن مصنوعی، چمن طبیعی، سالن، پله های ورزشگاه، پارک، کنار اتوبان و هرجایی که فکرش را کنید تمرین کرده ام. از زمین چمن مصنوعی کنار راه آهن شهر ری گرفته تا مجموعه ورزشی آزادی و تختی و مرغوبکار. به هر دلیل آن روزها گذشت و من از آن اهداف فاصله گرفتم. 

در دانشگاه شیمی خواندم. شیمی کاربردی و بعد هم برای فوق لیسانس شیمی آلی را انتخاب کردم. زمانی که در یک شرکت مواد اولیه شیمیایی مشغول به کار شده بودم احساس کردم که فوق لیسانس شیمی خیلی کمک حال من خواهد بود (البته دلایل مسخره تری نیز داشتم که آن زمان در تصمیم گیری من موثر بودند). بعد از یک سال متوجه شدم که در فوق لیسانس هم خبری نیست و فایده ای به حال من نخواهد داشت. همان زمان بود که یکی از بهترین تصمیم های زندگی را گرفتم و جسارت کرده و دانشگاه را رها کردم. اما چند ماهی بیشتر از این جسارت من نگذشته بود که آن روی سکه تصمیم گیری من یعنی گستاخی رخ نشان داد. بر اساس مشورت ها و هزار چیز دیگر برگشتم به دانشگاه تا یک ترم باقیمانده تئوری و بعد هم یک ترم آزمایشگاهی را هم تمام کنم.

بگذریم. 

من هنوز خسرو شریف نیا هستم. در این سال ها کمی در زمینه های فروش، مارکتینگ، بازرگانی و تامین فعالیت کرده ام. در زمینه فروش، هم ویزیتور بوده ام و هم مدیر فروش. هم با عمده فروش های بازار کار کرده ام و هم با  سوپرمارکت ها و کارواش های سطح شهر و هم با  مهندسین و مدیران تولید شرکت های بزرگ و معتبر.  چند سال اخیر را هم بصورت تخصصی فروش B2B انجام داده ام و با صنایع مختلفی کار کرده ام. از صنعت خوراکی گرفته تا حفاری چاه های نفتی. در این سال ها برخی از بزرگترین شرکت های ایرانی مشتریان من و مجموعه ما بوده اند. بر حسب شغل و علاقه شخصی خودم با صنایع متفاوتی آشنایی پیدا کرده ام و گمان می کنم حالا زمان یک تغییر دیگر در مسیر حرفه ای من فرارسیده. باید با مارکتینگ بیشتر آشنا شوم و از آن بیشتر بخوانم و بشنوم و در محیطش بیشتر تجربه کسب کنم. 

در ضمن به سفر علاقه بسیاری دارم و همچنین به موسیقی و داستان و عکاسی. در دو مورد اول کمی تلاش کرده ام – البته فقط در حد تفریح. در مورد عکاسی اما  هیچ تلاش حرفه ای کوچکی هم انجام نداده ام. 

قبلا جاهای دیگری می نوشتم که  یکبار به دلیل مشکل فنی سرویس دهنده (بلاگفا) بیشتر نوشته ها پرید و بار دوم هم به خواست خودم از آنجا کوچ کردم به این منزل جدید. به این امید که اینجا منسجم تر تمرین های خودم را ارائه دهم و منسجم تر بنویسم.

اینجا هم چند نشانی دیگر می نویسم که گاهی نشانی از من در آنها یافت می شود:

پروفایل خسرو شریف نیا در متمم

آدرس لینکدین خسرو شریف نیا

آدرس اینستاگرام خسرو شریف نیا

 

 

 

 

دیدگاه ها بسته است.