معرفی منابع – دکتر مرتضی ایمانی راد

به نظرم می رسد بهتر است منابعی که به من کمک میکنند را معرفی کنم، با رواج یافتن این رسم احتمالا من هم از تجربه دوستانم استفاده خواهم کرد و شاید هم دوستانم از منابعی که من معرفی میکنم استفاده کنند.

در این نوشته میخواهم از دکتر مرتضی ایمانی راد شروع کنم.

ایشان را به واسطه معلمی و اقتصاد می شناسم. در سازمان مدیریت صنعتی درس می دهند و احتمالا برای افرادی که قصد ورود به بازارهای سرمایه بین المللی را داشته باشند اقای ایمانی راد می تواند یک معلم و راهنمای خوب باشند.

قبل از این در یک سمینار پیش بینی اقتصاد سال اینده (یا همچین عنوانی) شرکت کرده بودم و اولین اشنایی نزدیک من با ایشان از این طریق بوده. البته که تا به امروز افتخار شاگردی کردن از طریق سرکلاس ایشان نشستن را نداشته ام، اما به طرق مختلف از دانش اقای ایمانی راد استفاده کرده ام.

در ضمن اقای دکتر ایمانی راد در یک موضوع دیگر هم به شدت فعال هستند و خیلی از افراد ایشان را بعنوان یک مربی تحول می شناسند. معرفی ماجرای تحول بحث مفصلی است که گمان می کنم اگر کسی به این موضوع علاقمند شد بهتر باشد به صفحات و منابع محتوایی افرادی همچون خود دکتر ایمانی راد رجوع کند.

راستی، حدود سه ماهی می شود که  ایشان بصورت هفتگی و منظم یک سری پادکست تولید و منتشر می کند و در آنها شرایط اقتصادی ایران و سرمایه گذاری را توضیح می دهند. گوش دادن به این پادکست ها را به شدت پیشنهاد می دهم. برای فردی مثل من که سواد اقتصادی بسیار بسیار ضعیفی دارد، این پادکست ها دروازه یک فهم جدید (در حد درک بنده) بوده است.

برای شروع بهترین راه مراجعه به وبسایت شخصی اقای دکتر مرتضی ایمانی راد (اینجا)  است. ادرس صفحات اجتماعی ایشان هم از همان وبسایت قابل دسترسی است.

 

 

2 دیدگاه در “معرفی منابع – دکتر مرتضی ایمانی راد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *